W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (UE – 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej „RODO”) dokonana została aktualizacja zasad, na jakich przetwarzane są dane osobowe dostarczone przez odbiorców portalu Edunews.pl poprzez stronę internetową lub wiadomości e-mail.

Przegląd mediów poświęconych edukacji (wybór redakcji):

fot. Fotolia.com

Edunews.pl jest portalem społecznościowym, którego celem jest pobudzanie debaty na temat nowoczesnej edukacji i wspieranie przemian w polskiej szkole i uczelni. Zespół e-Redakcji portalu tworzą:

fot. Fotolia.com

Edunews.pl jest niezależnym portalem edukacyjnym i utrzymującym się głównie z wpływów z reklam i działań promocyjnych. Otrzymujemy bardzo dużo niezamówionych treści, ale z nich zazwyczaj nie korzystamy. Chętnych do skorzystania z naszego medium informacyjnego zapraszamy do współpracy w zakresie działań reklamowych i promocyjnych.

fot. Fotolia.com

Niniejszy regulamin serwisu jest obowiązujący dla wszystkich Użytkowników Edunews.pl. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi zasadami:

Więcej artykułów…

Jesteśmy na facebooku

fb
Edunews.pl oferuje cotygodniowy, bezpłatny (zawsze) serwis wiadomości ze świata edukacji. Zapisz się:
captcha 
I agree with the Regulamin

Ostatnie komentarze

E-booki dla nauczycieli

Polecamy dwa e-booki dydaktyczne z serii Think!
Metoda Webquest - poradnik dla nauczycieli
Technologie są dla dzieci - e-poradnik dla nauczycieli wczesnoszkolnych z dziesiątkami podpowiedzi, jak używać technologii w klasie